Доброго дня!Мені 19 років і в мене не регулярний менструальний цикл
Доброго дня!Мені 19 років і в мене не регулярний менструальний цикл...в останнє критичні дні були 3 місяці тому. 2 місяці тому була у лікаря - прописав таблетки для врегулювання менструального циклу (але їх треба пити з першого дня місячних,яких так і немає). Напротязі цього часу мала незахищені статеві стосунки...на даний час (уже біля двох тижнів) відчіваю ниття внизу живота, легку нудоту інколи, і болять груди(навіть здяється що вони трішки збільшились).Сьогодні зробила тест на вагітність (ледь помітна друга смужка...) Скажіть будь-ласка це можна вважати вагітністю7Чи це якийсь гормональний збій?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Петренко Галина Александровна
Адрес: г. Киев, Укрнаина, МЦ "Медична Династія", МЦ "Когерент"
Телефон: 2-211-211, 067-14-99-321, 331-30-85
Здравствуйте. Да, это может быть беременностью, обратитесь к гинекологу для УЗИ