Доброго дня! Моїй дитині поставили діагноз себорейний дерматит
Доброго дня! Моїй дитині поставили діагноз себорейний дерматит. Зранку в неї завжди підпухше обличчя. Чи можна це пов'язати з алергією.Хоча себорейний дерматит з'явився іще на початку весни, навіть іще не було трави. УЗД нирок робили.
Ответы врачей 1
Бачинская Елена Юрьевна
аллерголог
Адрес: Киев, Украина, ул. Кондратюка, 8. ГКБ № 8
Телефон: 5023795 ; 80685941738
Для уточнения аллергопатологии Вы можете сдать аллергопанель в лаборатории ДИЛА 36 аллергенов.