Підкажіть, будь-ласка, турбують тягнучі болі внизу живота зліва, чи може це бути пов"язано з тим...

Підкажіть, будь-ласка, турбують тягнучі болі внизу живота зліва, чи може це бути пов"язано з тим що я проводила очистку кишечника вдома, за допомогою грілки Евмінова влила 2 л підкисленої води в кишечник. Під час процедури частина рідини потрапила не туди))) спочатку відчула пекучий біль, думала пройде,але здається перейшло в хроніку, час від часу про себе нагадує. що робити???

Ответы врачей 1

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий день шановна пані. Больовий синдром справді може бути наслідком виконаної Вами клізми. Думаю, що Вам необхідно звернутися на консультацію до кваліфікованого проктолога. Підкислений розчин міг викликати запалення слизової прямої та сигмоподібної кишки. Під час огляду проктолога можна буде оглянути ці відділи кишечника і визначити іх стан. У разі підтвердження моїх побоювань, можливо буде доцільним призначення адекватного лікування. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.