Доброго дня. Почну із самого початку, десь у 17 років в мене був перший секс...
Доброго дня. Почну із самого початку, десь у 17 років в мене був перший секс і він був невдачний, після того я почав займатися мастурбацією і дивитися порно фільми. У 19 поїхав за кордон на роботу, з ерекцією все було добре вставав зразу як тільки дивився на картинку. У 20 років приїхав до дому дівчат так і до цього часу не було,,,,мені надоїло дивитися порно вирішив перейти в реальність,,,,але ця реальність почалась не дуже приємно з самого початку я зняв дівчину але куда там він знов не встав, потім ще дві не вдачі з двома різними дівчатами,,,але при цьому я був пяний. після того всього в мене вже навіть на порно перестав вставати. Потім в мене був секс з однією дівчиною але так і не кінчив. Потім найшов собі дівчину яка молодша від мене на 4 роки вона була незаймана на яку в мене не вставав з самого початку, пробував з іншими цілуватися все наромально ерекція наступаю, а на неї ні деколи є деколи нема. Пробував займатися сексом з нею самі невдачі. Вирішив прийняти сіаліс і переспав з нею раз, правда при наступній зустрічі все теж саме в мене чогось на неї не встає з чим це може бути повязано. Я з нею просто довго зустрічаюся і ніби любим одне одного. Порно перестав дивитися і масторбую тепер рідко, ранішня ерекція є кожен день, не курю з малку і алкоголь рідко приймаю,, це все повязано з моїми невдачами воно пройде чи мені потрібно шукати другу дівчину.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"сексология"
Селюков Георгий Иванович
сексолог
Адрес: г. Киев, Фрунзе, 103-А, корпус 7, Доцент кафедры психиатрии и сексологии Национального медицинского университета, кандидат медицинских наук
Телефон: +38 (067) 209-7455; +38 (044) 503-8754
Надо не девушку другую искать, а специалиста-сексолога (или андролога) :-))