Доброго дня,показники спермограми в нормі живих 88%,мертвих 12%,робила УЗД малого тазу-діагноз дрібнокістозна поліфолікулярна трансформація обох...

Доброго дня,показники спермограми в нормі живих 88%,мертвих 12%,робила УЗД малого тазу-діагноз дрібнокістозна поліфолікулярна трансформація обох яїчників,здала кров на гормони Тестостерон-119,83,Лютеїнізуючий гормон-7,91,Фолікулостемулюючий гормон-4,22,Пролактин-5,76,Прогестерон-0,58,Естрадіол-64,20.Овуляції в мене немає,призначили: Діане 35,Верошпірон,піоглар, чи варто це вживати,адже це може приглушити дію моїх яїчників які і так не працюють,підскажіть як правильно діяти,дякую

Ответы врачей 1

Микитюк Олександр Володимирович
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, Медицинская компания ilaya
Телефон: +38097-28-28-058
при інтерпретації спермограми важливе значення також має рухливість сперматозоїдів. Є досить велика кількість препаратів, які використовуються для стимуляції овуляції.