Добрий день, я б хотіла запитати, чи таке страшне захворювання субепітеліальний ендометріоз як його малюють? Приблизно...

Добрий день, я б хотіла запитати, чи таке страшне захворювання субепітеліальний ендометріоз як його малюють? Приблизно 2 роки тому, я помітила що під час місячних разом з кров"ю відходять шматочки(темні) мене це стурбувало і я звернулася до гінеколога, меня поставили цей діагноз і назначили Дюфастон і Гінекохель, я пропила, а результату 0,потім пила Тазалок, також не допомагає, порадьте, що робити,будь ласка, я молода дівчина(21 р)одружена, ми з чоловіком плануємо діток, але я така налякана, бо прочитала, що ендометріоз може призвести до безпліддя((((((...допоможіть будь ласка

Ответы врачей 1

Петренко Галина Александровна
Адрес: г. Киев, Укрнаина, МЦ "Медична Династія", МЦ "Когерент"
Телефон: 2-211-211, 067-14-99-321, 331-30-85
Здравствуйте. Насколько я поняла, у вас выявлена форма наружного эндометриоза на шейке матки. очаги на шейки, кроме косметического дефекта, болезненности полового акта и мажущих выделений, обычно вреда не причиняют. Но не факт, что зона распространения эндометриоза ограничена шейкой. Возможно, нужно провести более детальную диагностику на предмет выявления эндометриоидных гетеротопий в матке, трубах, яичнике, брюшине. такие формы могут приводить к бесплодию