у мене були проблеми з грудьми -у другій половині циклу з"являлась біль, мамолог направив на...
у мене були проблеми з грудьми -у другій половині циклу з"являлась біль, мамолог направив на УЗІ щитовидної залози, звідти наплавили до ендокринолога з підозрою на аутоімунний тиреоїдит, ендокринолог направив на аналіз гормонів і от результат: тиреотропний гормон - 1,136, антитіла до тиреопериксидази - 216,00. Що це означає і як його лікувати? які наслідки якщо не лікувати? і чи піддається лікуванню аутоімунний тиреоїдит?
Ответы врачей 1
Болгов Михаил Юрьевич
хирург-эндокринолог
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Вышгородская 69, корпус "Клиника", хирургическое отделение
Телефон: (044) 431 03 86
Повышение антител пока никто не может вылечить. Если работает железа нормально (об этом говорит ТТГ), то просто наблюдайтесь.