Доброго дня! Я недавно вийшла заміж, пробую завагітніти 4 місяці і чомусь неполучається

Доброго дня! Я недавно вийшла заміж, пробую завагітніти 4 місяці і чомусь неполучається. 4 р. тому мала кісту на лівому яєчнику, її видалили оперативно, яєчник зберегли, али була роздавлена маткова труба її теж видалили. Правий яєчик функціонує добре, овуляція відбувається( останя 7 червня).Приймала вітамін Е 12дн. Від тоді стала себе погано почувати: тушнота, рвота, запаморочення...23-24 червня почало мазатись 25 ніби настала менструація не така інтенсивна як завжди але з невеликими згустками крові ідуже сильними болями, тривала 6 дн. Я очікувала що почнеться вона 26, тому що цикл триває 30 дн. Зараз погано себе почуваю, ходила нині на узд нічого невиявилось лише цього місяця немає фолікул більших ніж 10мм ні на одному яєчнику. Вчому може бути причина тушноти, і чому неможу завагітніти?

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте!Первое, с чего нужно начинать планирование беременности в Вашем случае - проверить проходимость маточной трубы. Ведь в анамнезе была операция, были причины удалить левую трубу, соответственно и правая труба в дальнейшем могла быть вовлечена в спаечный процесс и ее функция вероятно нарушена. Кроме того в Вашем случае повышен риск развития внематочной беременности. На всякий случай сделайте хороший мочевой тест на беременность с утренней мочой. В данной ситуации субъективные ощущения тошноты и т.п. не информативны!