в мого батька була зроблена операція на непрохідність кишок була доброякісна пухлина вивели кишку на...
в мого батька була зроблена операція на непрохідність кишок була доброякісна пухлина вивели кишку на живіт через пів року зробили повторну операцію на спайку кишок.пройшло 2.5 роки після 2 операціі кал ішов тільки через виведену кишку тепер почав іти і через задній прохід є болі в області заднього проходу що це таке
Ответы врачей 1
Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Добрий день шановний відвідувач медичного порталу. Заочно, не знаючи всіх особливостей проведених оперативних втручань, немождиво відповісти на Ваше запитання. Але якщо Вашого батька ніщо не турбує і почуває себе він задовільно, то можливо і нічого поганого в тому, що він почав оправлятися через анальний канал не має. Однак для вияснення можливих причин цього явища Вас слід звернутися до оперуючого хірурга і при необхідності провести адекватне обстеження товстої кишки. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.