Добрий день! займаюсь тяжкою атлетикою (любитель), получив травму плеча в листопаді 2011, в поліклініці написали: помірно...
Добрий день!
займаюсь тяжкою атлетикою (любитель), получив травму плеча в листопаді 2011, в поліклініці написали: помірно виражена склепа великого бугорка плечевої кістки, направили до ревматолога котрий виписав хондропротектори, які приймав на протязі 8 місяців, недавно зробив МРТ (висновок: МРТ ознаки часткового розриву нижньої суглобово-плечевої зв’язки, розрив задньої суглобової губи. Набряк кісткового мозку головки плечевої кістки) з цим висновком і диском пішов до травмотолога, котрий сказав що на знімках нічого поганого не виявлено, виписав німесил на 10 днів і омепразол, і гель диклак на місяць, от тепер не розумію МРТ каже що щось є, а лікар що все в порядку, яку би ви дали пораду, дякую.
Ответы врачей 1
Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Заочно можу сказати лише так:
1) МРТ, яке виконано у кваліфікованому закладі, повинно відповідати дійсному стану речей.
2) Для встановлення правильного діагнозу потрібен очній огляд з наявністю корректно виконаних рентгенограмм та МРТ.
3) В більшості аналогічних випадків пацієнти звертаються для консультації до нас. Узгодити день та час консультації можливо зі мною за тел 067 408 21 27.