11 років тому зробили мені операцію,діагноз дифузно-токсичний зоб.Удалили одну сторону

11 років тому зробили мені операцію,діагноз дифузно-токсичний зоб.Удалили одну сторону .Назначили мерказолін.За 11 років я ,то худала то трішки поправлялася 5кг.А зараз страшенно похудала ,при зрості 170см.-47кг.,страшенна тахікардія,очі поперло,нервозність..І ще рік назад здала аналіз,а там цукор-почав скакати то 8,10,15.Трішки підлікувалась ,і мені лікар порадив знову робити операцію-удалити всю щитовидку?Порадьте ,як бути?Чи робити операцію?Гормони дуже високі.Чипісля операції цукор впаде до рівня здорової людини???Чи я поправлюся?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Шановна п. Оксана! Справді, необхідна операція (тобто видалення всієї залози), без цього неможливо позбутися тиреотоксикозу (надмірної її функції). Операцію можна зробити і в нашому Центрі ендокринної хірургії (м. Київ, Кловський узвіз 13а). До цього Вам слід приймати меркалоліл (в рекомендованих дозах), щоб нормалізувати частоту серцевих скорочень, збільшити вагу. Після операції зникає тиреотоксикоз, але доведеться приймати таблетку тироксину (до сніданку). У будь-якому випадку це набагато краще, ніж жити з тиреотоксикозом. Крім цього, цілком можлива нормалізація рівня цукру в крові, маси тіла, обміну речовин (словом, можливе цілком нормальне життя).