Доброго дня! Мені 25 років

Доброго дня! Мені 25 років. В мене наступна проблема.Зробила УЗІ, на якому показало що в мене ендометріоїдна? кіста лівого яєчника розміром 56*50 мм (кістодне включення з лінійними гіперехогенними елементами). Чи підлягає це утворення медекаментозному лікуванню чи лише оперативне втручання. Справа в тому що мені робили вже операцію по видаленню кісти у 2011 році.А в березні 2012 року знову була кіста лівого яєчника, але під медекаментозним лікуванням вона пройшла.

Ответы врачей 1

Специалист
Эндометроидная киста яичника подлежит оперативному лечению.Вероятно у вас раньше была фолликулярная или лютеиновая киста, которая может самоликвидироваться.