Здравствуйте! Мы с женой разводимся (сын остается у меня)

Здравствуйте! Мы с женой разводимся (сын остается у меня). Как в таком случае его подготовить. Какие могут быть проблемы?

Ответы врачей 1

Швыданенко Роксолана Романовна
Психолог
Адрес: г. Киев, Украина, вул. Спаская, 9 оф. 9
Телефон: 050-91-130-91
Добрий вечір. Якщо відповідь ще актуальна, то для початку вам з дружиною потрібно продумати як і якими словами ви скажете сину цю новину (можете прописати на папері текст). Важливо сказати, що ви з дружиною більше не любите один одного але як батьківська пара ви залишаєтесь назавжди. Підкресліть, що тут нема його вини, так інколи буває між дорослими людьми. Потрібно сказати, що ви дуже раді, що зустріли один одного, любили і у вас народився ваш син, це для вас дуже цінно. Розкажіть які зміни стануться у вашому житті, коли і як часто він зможе бачити маму, як може з нею зв"язатися, а також вам потрібно пояснити чому син залишається з вами, а не мамою. Важливо ще сказати, що для сина зараз це може бути незрозуміло і страшно, для вас це теж ще незрозуміло але ви готові говорити і відповідати на його питання стільки часу, скільки йому буде потрібно! Ви можете зустрічатися з різними реакціями сина (страх, гнів, вина, печаль) і це нормально, що він буде їх проявляти. Коли будете йому розказавати, виберіть такий день, щоб ви з дружиною могли бути поруч і нікуди не зникали - це буде важкий день для нього і важлива ваша підтримка. Рекомендую почитати "Помощь разведенным родителям и их детям" Видра Диана