Здравствуйте, доктор! Помогите, пожалуйста, расшифровать анализы урогенитальных исследований: ...

Здравствуйте, доктор! Помогите, пожалуйста, расшифровать анализы урогенитальных исследований: ВПЛ-кількісний(зішк) Контроль забору матеріалу 7948 ГЕ/зразок <1000 недостатня кількість клітин >1000 Група ВПЛ А9 (16,31,33,35,52,58) - lg ГЕ/зразок <3 lg клінічно незначне навантаження 3-5 lg низьке навантаження >5 lg високе навантаження - не виявлено Група ВПЛ А7 (18,39,45,59) - lg ГЕ/зразок <3 lg клінічно незначне навантаження 3-5 lg низьке навантаження >5 lg високе навантаження - не виявлено Група ВПЛ А5/А6 (51,56) - lg ГЕ/зразок <3 lg клінічно незначне навантаження 3-5 lg низьке навантаження >5 lg високе навантаження - не виявлено ПАП-ТЕСТ МАТЕРІАЛ ІЗ ЗОНИ ТРАНСФОРМАЦІЇ : Лейкоцити 10-25 в полі зору Лейкоцити на слизу ДО 100 Бактеріальна флора : палички, коки, диплококи Епітелій шийки матки : поверхневі клітини : помірна кількість проміжні клітини : незначна кількість парабазальні клітини : не виявлено Цитоліз : не виражений Дегенеративні зміни плоского епітелію : місцями незначні Клітини залозового епітелію : не виявлено Метаплазовані клітини : незначна кількість Койлоцити : не виявлено не виявлено Еритроцити : поодинокі Слиз : помірна кількість Додаткові дані : Виявлені елементи хронічного запалення:гістіоцити, макрофаги Коментарі - ЗАКЛЮЧЕННЯ : Тип II Запальний процес МАТЕРІАЛ ІЗ ЦЕРВІКАЛЬНОГО КАНАЛУ : Лейкоцити 2-8 в полі зору Лейкоцити на слизу ДО 40 Епітелій цервікального каналу : в достатній кількості Дегенеративні зміни залозового епітелію : місцями незначні Клітини плоского епітелію : помірна кількість Метаплазовані клітини : незначна кількість Еритроцити : поодинокі Слиз : значна кількість Заранее спасибо!

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Часть 1. О цитологических мазках http://blogs.mail.ru/mail/dr.olena/38A3F8D2BC6A309A.html Часть 2. О вирусе папилломы человека http://blogs.mail.ru/mail/dr.olena/69BC87620B37B38C.html