Доброго дня! Ми плануємо з чоловіком вагітність,минулого місяця я захворіла(дуже був кашель)але нічого не приймала,...
Доброго дня! Ми плануємо з чоловіком вагітність,минулого місяця я захворіла(дуже був кашель)але нічого не приймала, так як думала що можлива вагітність, але нічого не получилось, і як тільки почались місячні я пропила 3 дні антибіотики(1 день цефангін 2 табл., і 2 дні флемоксин), що робити цього місяця, відкладати наше планування на наступний цикл чи можна цього місяця?
Ответы врачей 2
Статьи по теме
"гинекология"
Специалист
Я бы подождала пару месяцев. Организм должен восстановиться после инфекции и антибиотиков. Пропейте Фолиевую кислоту (Фолио или любую другую) и муж тоже. А потом планируйте.
Деньгуб ( Нестеренко ) Мария Станиславовна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, Украина, ул.Пимоненка,10, Поликлиника шевченковского р-на № 2
Телефон: 095 934 15 06
Можете планировать в этом цикле,не всегда беременность наступает тогда когда мы ее планируем,это планируется свыше...