Доброго дня. Допоможіть

Доброго дня. Допоможіть. Мені 21. І в мене проблемна шкіра в областях олбича, спини та грудях. Я вже не знаю що з ними робити. думала що пройдуть, але ні. Я не можу сказати що їх дуже багато і вони постійно. Періодично обкидає. І це мені не подобається. що робити?? до лікаря боюся іди. я ніколи не була в лікарні. можливо можна чимось протирати чи умиватися??? що мені робити??

Ответы врачей 1

Лобко Милена Игоревна
К сожалению, без очного осмотра невозможно дать совет по уходу за кожей. Преодолейте свой страх и покажитесь косметологу и дерматологу.