Добрий день. Скажіть будь ласка, у мене менструація була два рази на місяць по 5...

Добрий день. Скажіть будь ласка, у мене менструація була два рази на місяць по 5 днів з періодом один тиждень. А тепер болять груди при торканні. З чим це може бути пов*язано??? І що робити??? Дуже вдячна за відповідь....

Ответы врачей 1

Специалист
Срочно к гинекологу, догадки непродуктивны.