Добрий день! Два роки тому захворіли очі, сильне почервоніння та біль особливо коли закрити очі...

Добрий день! Два роки тому захворіли очі, сильне почервоніння та біль особливо коли закрити очі майже не закисали, лікували і антибіотиками і противовірусним лафероном, зараз очі дуже болять в ночі легке почервоніння залишилось, місцевий лікар думки не змінює а лікування не допомагає. Вік 53 роки. Що робити далі.Ящо це важливо, то десь рік зберігається постійне покашлювання влітку воно дещо менше. Порадьте , як діяти далі, куди звертатись, що приймати.

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Ірина! По – перше, потрібно виключити синдром «сухого ока» (проведіть обстеження в офтальмологічній клініці), по – друге, зверніться до дерматолога (здайте аналіз на Demodex) та гастроентеролога (при захворюваннях печінки, шлунково-кишкового тракту можливе виникнення хронічного кон’юнктивіту).