Добрий день.У мене інколи короткочасні ріжучі болі в області уретри,таке відчуття що лазять паразити

Добрий день.У мене інколи короткочасні ріжучі болі в області уретри,таке відчуття що лазять паразити.Здавала кал 3 рази нічого не знайшли ,пропила ворміл 6 днів,нічого не допомогло.Допоможіть.Скільки потрібно пити днів ліки,щоб вбити паразитів.Дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Уретра попереду, анальний отвір позаду. Піхвовий отвір посередині. Скажіть, при чому тут глисти, коли уретра належить до сечовидільної системи? Чи не краще вам здати аналіз сечі на предмет солей?