В мене вже два дня присутний свербиж.скажить будъ-ласка,що це може бути

В мене вже два дня присутний свербиж.скажить будъ-ласка,що це може бути???

Ответы врачей 2

Ткаченко Федот Геннадьевич
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, Проктологический центр Украины
Телефон: 8-050-3584323
Добрий вечір Іван. Відповідаю на Ваше запитання з деякою затримкою - було нічне чергування в Проктологічному центрі України. Найбільш частою причиною свербіжу в перианальній ділянці є таке захворювання, як хронічний геморой. Але є цілий ряд інших захворювань, як проктологічних (хронічна нальна тріщина, вірусні і грибкові враження перианальної ділянки і т.д.), так і не проктологічних (цукровий діабет, глистна інфекція, контактна і харчова алергія) захворювань, які можуть викликати появу свербіжу в перианальній ділянці. Для уточнення причин виникнення такого дискомфорту Вам необходно пройти адекватне обстеження. Починати це обстеження потрібно з консультації проктолога і при необхідності дерматовенеролога. Про те, як проводиться проктологічний огляд і як потрібно до нього готуватися Ви может отримати додаткову інформацію на сайті - www.vrach-proctolog.com.ua. З повагою Ткаченко Федот Генадійович.
Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
причин такого симптома может быть несколько. Основные - глистная инвазия, гипергликемия, дерматит, анальная трещина и(или)геморрой. Для определения причины касательно конкретно Вашего случая - необходим проктологический осмотр. Подробно о том, что такое проктологический осмотр и как к нему готовится Вы можете узнать на сайте - www.med-nice.com.ua в разделе Проктология.