Добрий вечір!після другої вагітності почало випадати волосся та слоїтися нігті

Добрий вечір!після другої вагітності почало випадати волосся та слоїтися нігті. та 3дні назад сходила до парихмахера на стрижку.встигла від неї виййти як почала чесатися голова.на слідуючий день зуд не припинявся чоловік казав місцями почервоніння. та на 3 день голова в "прищах"як після укуса комара тверде без вершків та страшенний зуд+лупа як сніг.прошу хоч якої рекомендації!!будь-ласка

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Это мб. проявлением аллергической реакции. При таком выраженном дискомфорте для адекватных рекомендаций Вам надо посетить дерматолога.