Здраствуйте! мені32 роки хворію з геммороем вже 16 років

Здраствуйте! мені32 роки хворію з геммороем вже 16 років!раньше неболіло нічого незвертав уваги на це ! таблетки силь різати пекти страші болі пішов до лікаря виписав свічьки проктозан трохи стало дегше ! но вмени робота сидячя я дальнобойщик ітепер така проблеиа коли йду туалет по большому вилазть великі дуже шишки тоді му йти в душ змити добре і пальцем запихаю ту кишку назад дуже пече коли запхав проходить трошки ! буває шо пізніше за пів часа починає так печи абуває шо непече ! шо порадите? невже операця? кажуть куріня дуже шкодить? ну мені хватає пічки сигарет на дві три неділі можу відмовитись від куріня! коли пітаюсь суто овощями і цитрусами нема геморою зовсім коли йду в туалет ! і коли був у проктолога він пальцем нащюпав був там поліп він сказав шо потрібна операція я відмовився!ше порадили вставвити резинові кольца чи поможуть вони чи ні ? невже немає виходу крім операції? буду дуже вам вдячний !

Ответы врачей 1

Яцюта Андрей Александрович
проктолог
Адрес: г. Киев, Украина, бульвар Шевченко, 17, Проктологический центр Украины
Телефон: 38-050-387-40-28, 599-61-71
Їз наведеної інформації можу сказати, що у вас геморой 3 стадії. Заочно, без огляду, важко сказати який метод лікування Вам показаний. Однозначно можу сказати тільки те, що будь-які консервативні методи (свічки, мазі, примочки) - будуть НЕ ефективними при Вашій стадії захворювання. Детально про геморой та сучасні методи лікування Ви можете прочитати на сайті - www.med-nice.com.ua в розділі Проктологія - Лікування геморою.