Підкажть будь-ласка як бути, я вчора ходив на УЗД мені сказали, що в мене опущена...

Підкажть будь-ласка як бути, я вчора ходив на УЗД мені сказали, що в мене опущена нирка, і сказали що мені не можна носити тяжості, але я займаюсь в спортом, а точніше типу паверліфтингом, принаймі недавно почав і купив абонемент на рік, спеціально для цього, і тепер не зовсім знаю, як мені правильно поступати з спортивним клубом.... якшо не можна пінімати тягарі?????

Ответы врачей 1

Журенко Григорий Васильевич
андролог
Телефон: 097 133 21 21
Доброго дня, Ігор. Якщо дані рекомендації були дані лікарем ультразвукової діагностики на підставі лише заключення УЗД, зверніться на консультацію до лікаря уролога.