Доброго дня, порадьте щось, будь-ласка, до кого можна звернутись для того щоб перевірити всі родимки,...

Доброго дня, порадьте щось, будь-ласка, до кого можна звернутись для того щоб перевірити всі родимки, бо в мене останнім часом(тобто останні 2 роки) зявлялються нові родимки і ті що були змінюються і ростуть...тут всі пишуть чи описують 1 або 2 і вже переживають, а в мене їх напевно 1000....мені 30-ть і такими темпами росту через пару років буду суцільною родимкою. Я з Львівської обл., була в Львівському онкоцентрі, там мені сказали, що ті які вже великі треба видаляти, а тоді гестологічне покаже що це було, я боюсь і не розумію чому без всяких досліджень і аналізів зразу видаляти, що нема іншого методу перевірки???Навіть перед видаленням???І одна порада від лікарів не загаряти....але повірте я й не загаряю, бо шкіра така що 10хв. на сонці і я згоріла, вічно ціле літо біла як сметана))), а вони кажуть не загаряти.......Від чого це може бути? Як зупинити цей процес висипання родимками?(Може це якась проблема з кров"ю?) Щиро дякую!!!

Ответы врачей 1

Специалист
Для наблюдения за возможными изменениями родинок может быть рекомендована дерматоскопия, измерение размеров самых больших родинок и фотографирование. При очевидном росте родинок или их изменениях, врач может рекомендовать иссечение с гистологическим исследованием. Это нормальная практика, не нужно этого бояться. Учитывая Ваш тип кожи, находиться на солнце, а тем более загорать не рекомендуется. Повлиять на процесс появления новых родинок, к сожалению, не возможно.