Доброго дня. Цікавить більше загальне питання, ніж особисте

Доброго дня. Цікавить більше загальне питання, ніж особисте. Скажіть, будь ласка, сьогодні дуже популярно робити у кав"ярніях і закладах швидкого зхарчування усіляки фотовиставки, виставки хендмейду. Питання таке: наскільки такі речі впливають на сприяйняття людиною їжі, адже розглядаючи усе це, вона не котролює процес жування, тож може з"їсти багато (як з телевізором). Як взагалі впливає на людину атмосфера і місце, де вона споживає їжу. Перепрошую, що звертаюся до лікарів з питанням, мабуть, більше психологічним, проте відповідь дуже важлива.

Ответы врачей 1

Самойленко Наталия Александровна
эндокринолог, диетолог
Адрес: г. Киев, Украина, Центр здорового материнства
На мой взгляд - позитивно! Принимать пищу необходимо в красивой и приятной обстановке (да еще и в правильной компании). Уверена, ЧТО ПРИ ЭТОМ КОНТРОЛИРОВАТЬ ПРОЦЕСС ЖЕВАНИЯ И ОБЪЕМ СЪЕДЕННОЙ ПИЩИ ВПОЛНЕ РЕАЛЬНО. Но лучше спросить об этом у психологов. Желаю удачи!