Доброго дня, шановний лікарю. Мені 21 рік

Доброго дня, шановний лікарю. Мені 21 рік. Я вже до 3 міс. лікуюся від анемії(залізодефіцитної) приймала по 1 табл. гіно-тардіферону. Ось мої останні результати аналізів Залізо- 11.3 ЗЗЗ-50 НТ-22 процентів НЗЗЗ-38.69 Заальний аналіз крові-АЛЕ ЗДАВАЛА ПІД ЧАС МЕНСТРУАЦІЇ, в мене досить рясні місячні(значні крововтрати) Еритроцити 3.00 Гемоглобін 90 Кольоровий показ. 0.9 Лейкоцити 6.9 еозинофіли 2 паличкоядерні 4 сегмментоядерні нейтрофіли 48 лімфоцити 43 моноцити 3 шое 3 Результати напочатку лікуання Залізо-8.95 Робила 2 рази загальний на початку і всередині лікування гемоглобін то 110 піднесеться почнуться меніструації далі 90, еротроцити постійно низькі то 3.18, 3.75 решту показників в нормі. Феретин-99.2 шийний відділ хребта-лордоз, дегенеративно-дистрофічних змін не виявлено УЗД оранів черевної порожнини(вкл. шлунок, печінка...)- все в нормі Вийвлені глисти(гострики) Тепер хоч останні результати ніби в нормі лікар призначив в вже сорбіфер по 1 табл. і день.(бо значні крововтрати під час місячних.)Цікаво те, що після 3 міс. лікування і ніби нормалізування результ. аналізів менструації стали менш болючішими і крововтати значно менші. Порадьте лікарю як чинити продовжуваим пити чи ні, чи я абсолютно здорова вже.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Если у Вас обильные месячные, то у Вас и хроническая постгеморрагическая анемия. Вам желательно посетить гинеколога и сделать коагулограмму (следует исключить проблемы со свертыванием крови). Валерий Вознюк.