inkasator | 2014-02-13 19:22:03

Погіршення ерекції

Добрий вечір.Мені 20 років. В мене були венеричні бородавки. Приблизно з їх появою я почав спостерігати в себе погіршення ерекції. Я сходив до Дерматовенеролога, в мене взяли кров на аналіз. Аналізи були шороші, мені призначили лікування. Уколи Неовір та краплі Протифлазід. І сказали що погіршення ерекції иоже бути від бородавок. Після курсу лікування все начебто стало на свої місця , але не надовго , в мене знову погіршення ерекції. Підкажіть Будь-ласка що це може бути і що з цим робити?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Лікар-сексопатолог обстежить Вас, а потім назначить курс лікування. Причин такого стану багато - потрібно уточнювати.