ambivalence | 2014-09-06 18:28:07

Ком в горлі, важко дихати.

УЗД органів червної порожнини в нормі, ЕКГ - в нормі, Аналізи( ревмопроби, біохімія вся ) внормі. Карідолог сказав все впорядку ви здорові хоч в космом відлітайте але мене торбує ось що, Комок на початку горла (де горло переходить до грудей) важко дихати , відчуття що задихнусь ось-ось і постійне відчуття легенького запаморочення. Вже дуже часто такі симпотми, спочатку було раз в місяць а тепер кожного дня переважно під вечір. Кашлю немає.

Ответы врачей 1

Павлова (Пшеничная) Елена Ивановна
диагност
Адрес: г. Санкт-Петербург, Россия, Городская поликлиника №103
Здравствуйте Обратите внимание на щитовидную железу, при увеличении она может давить и вызывать ощущение кома в горле. Спасибо С уважением, Елена Павлова