jeckson | 2015-12-16 21:02:55

тріщини

Пол: женский. Возраст: 23 года. доброго дня. скарги на біль в анальному проході. виник, коли важко сходила в туалет. біль посилюється присидінні, при ходьбі нічого не турбує. підозрюю, що анальна тріщина. як можна її вилікувати, ато робота сидяча і дуже боляче сидіти

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день. Можливо,дійсно анальна тріщина.Якщо є дискомфорт,або неприємні відчуття при сидінні,можливо,є і кріптіт. Консультація проктолога обов'язкова. Можу допомогти вам вв цій непростій ситуації.Звертайтесь.А поки що : мідокалм: по 100 мг 2 рази на день,ванночки з відвару ромашки,2 рази на день, супп.рект.постерізан та анузо та дефенорм по інструкції.Все лікування на 2-3 тижні,не менше.Бажаю здоров'я.