morari | 2016-05-03 23:54:07

температура 37-37.2 вже пів року

Пол: мужской. Возраст: 2 года. Хлопчик вже пів року має температуру 37-37.2 . Часті бронхіти, тонзиліти, ларингіти. 1-3рази на місяць хворіє одним із захворювань. Дитина активна. Температура скаче .Може бути зранку 36.8 ,вечером 37.2, і навпаки. Перепробували вже море лікувань,море лікарів- ефекту нуль... А так вже хочеться міцнішого здоровя дитині....Хтось каже переросте, що така температура в такому віці нормальна. Дехто спирається на ГРВЗ. Одна казала герпес-вірус,хоч по її лікуванні так і не вилікувались. А я боюсь ,щоб не було чогось гіршого.Допоможіть моїй дитинці...я вже занепала силами.... ларингіт тонзиліт бронхіт грві вітрянка кишкова паличка перепробували вже багато чого....бронхомунал імонофлазід анаферон ністатин і т.д.

Ответы врачей 2

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня.

Вам необхідно звернутись на консультацію до дитячого іммунолога, щоб зясувати причину постійного підвищення температури і частих захворювань у дитини. При зверненні візьміть з собою всі медичні докумети вашої дитини - медичну карту, результати обстежень і аналізів.

Здоров'я малюку!

Северинов Сергей Александрович
Если ребёнок в 2 года очень часто болеет - это не нормально. У таких детей лучший эффект дают не химические, а биологические препараты - компаний ГУНА, ХЕЕЛЬ. Найдите грамотного врача, который знает эти методики лечения. Нужно искать причину снижения иммунитета. Могу дать консультацию - 0674647919 Сергей Александрович. Будьте здоровы!