Міра | 2017-03-03 16:25:55

Купероз

Червоні щоки полопали судини як похбутися підкажіть! Будь ласочка

Ответы врачей 1

Лобко Милена Игоревна

Доброго дня, Міра, при куперозі своїм пацієнтам в залежності від стадіі патології, я рекомендую? комплекснe програму лікування, починаємо з фотоомолодження на лазері Syneron, курс складає, в залежності від індивідуальних особлитвостей, від 4 до 6 процедур, кожні 2-3 тижні, також можемо комбінувати з їнєкційними процедурами, наприклад , біоревіталізация Aquashine BR, що робить ефективність фотомолодження вищею та покращує стан шкіри, після курса або під час назначається також професійний домашній догляд, можу рекомендувати серію проти куперозу від  Academie. Запрошую Вас на очний догляд, для розробки індивідальної програми лікування куперозу, виходячи з Ваших індивідуальних особливостей.