Светлана | 2017-04-04 09:42:07

Кашель

Дитина кашляє,були в лікаря ,сказав ,що бронхіту немає і запалення теж!кашель не проходить,які антибіотики можна приймати,щоб пройшов кашель?

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75

Доброго ранку! Кашель не лікується антібітікамі по визначенню. Лікується бактеріальна інфекція. Кашель - захисна реакція. Якщо кашель від ГРВІ, то лікування сімпматіческое,  тобто полегшення неприємних симптомів без впливу на природний плин хвороби та профілактику ускладнень. А природний плин ГРВІ вельми доброякісний, незалежно від лікування ГРВІ саме проходить, реальної профілактики ускладнень немає. Основні заходи лікування: більше пити рідини, прохолодне вологе повітря в кімнаті, 0,9% натрію хлориду розчин в ніс, відпочинок. Слухайте Комаровського Є.О.! Спостерігайте за дитиною, якщо за тиждень не проходить, звертайтесь до лікаря повторно!