Александра | 2017-08-12 19:16:29

Вагітність

Твердість в низу живота тринадцята неділя вагітності Був тонус матки Що робити?

Ответы врачей 1

Микилюк Алла Валентиновна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Звернутись до лікаря, що спостерігає Вашу вагітність. Потрібно визначитись, чи це насправді ознаки передчасних пологів, і наскільки вони виражені, чи ні. Необхідні додаткові обстеження, наприклад, цервікометрія. Якщо це справді загроза передчасних пологів, то потрібне лікування.