Яна Ковалева | 2017-09-13 00:32:30

Дерматіломанія

Проблема: КОВИРЯННЯ ШКІРИ З 2015 року я помітила, що достатньо часто чухаю свої плечі, і якщо відчуваю: нерівність, прищик, вугра- починаю наполегливо ковиряти...до крові. Після утворення ранки , знов здираю і так по колу. В стресових ситуаціях ковиряю дуже сильно, залишаються шрами та п'ятна. В цьому році в хід пішли ноги (після епіляції почало вростати волосся), на обличчі теж дві рани. Зараз шукаю психотерапевта, але не можу знайти засіб для зняття запалення, загоєння ран після колупання, рубців, пятен (((

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Шукайте психотерапевта, психіатра.