Таня | 2017-10-22 14:35:57

Висока температура

Дитині 10р, у перший день температура 39,8 і рвота, більше ніяких симптомів, уже третій день збиваємо температуру 38, соплів, кашлю немає, живіт не болить, рвоти теж уже немає, але сьогодні уже 2р з носа текла кров, були в лікарні, ніякого діагнозу нам не ставлять. Допоможіть будьласка

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, на жаль, не завжди і не в усіх випадках діагноз можна поставити одразу. Вашій дитині потрібно знаходитись в лікарні під наглядом і обстеженням лікарів, щоб можна було з'ясувати причину хвороби і призначити лікування. Бажаю швидкого одужання!