Майя | 2017-11-13 21:50:09

Аскариди

Добрий вечір.У дитини виявили аскариди.Приймали два курси Пірантел з Ентеросгелем,ніяких змін.Порадьте дієві та безпечні ліки.Дитині 2 роки.Дякую

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Добрий вечір, на жаль, ви не вказали, які скарги у дітини і які методи дослідження використовувались для виявлення гельмінтів. Для діагностики аскаридозу використовують аналіз калу на яйця глист. Якщо після курсу лікування ви робили тест на комплексні антитіла до аскарид в крові, він може свідчити не про наявність глистів на момент дослідження, а про наявність клітин пам'яті після перенесеного аскаридозу. Якщо ж мова іде про повторне виявлення гельмінтів в аналізі калу, важливо розуміти, яким чином ви вживали пірантел з ентеросгелем. Якщо мав місце одночасний прийом цих препаратів, дія могла не наступити, оскільки пірантел міг інактивуватись при одночасному вживанні з сорбентом. Для лікування аскаридозу існують і інші антигельмінтні препарати, які має призначити ваш лікуючий лікар.