Андрій | 2017-12-06 17:15:52

варикоз

Доброго дня підкажіть через який період можна підіймати 20. 30 і більше кг після операції вен ендовенозна лазерна коагуляції зараня спасибі

Ответы врачей 1

Родионов Алексей Сергеевич
сосудистый хирург, сердечно-сосудистый хирург, флеболог
Адрес: г. Киев, Украина, Главный военный клинический госпиталь МО Украины
Телефон: 067-764-55-12
Доброго дня! Повертатися до повноцінного спорту можна через місяць після проведення ендовенозної лазерної коагуляції. Проста фізична активніть (ходьба та ранкова руханка) рекомендована з першого дня операції. Рухатись після операції (прямо з операційного столу) треба мінімум півтори-дві години. Судинний хірург, флеболог Родіонов Олексій Сергійович 067-764-55-12