Христина | 2018-05-06 22:41:43
Вагітність і роди
Добрий вечір. Скажіть якщо період зачаття дитини був 16.12.2011 а дитина народилася 24.08.2012, виходить на 36 тижні. Лікарі сказали, що доношена нормальна. Але всюди вважається нормою від 38 тижнів...Можливо таке що період зачаття міг бути скоріше ? Дякую
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте такое может быть если у вас цикл не регулярный. И ранее случались сбои. То точно высчитать дату зачатия и родов очень тяжело, так как высчитывается предположительно