Анжеліка | 2018-05-23 00:16:14
Місячні
Добрий день, після того як я випила таблетку швидкої контрацепції в мене спочатку йшли виділення схожі на місячні приблизно тиждень, потім три дні нічого не було... Але далі почалися невеликі виділення темного кольору зовсім не схожі на місячні, і так триває вже три тижні.. Скажіть чи могла так вплинути таблетка чи з чимось іншим це пов'язане? Варто мені турбуватися з цього приводу?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте да скорее всего эти деления связаны с приемом таблетки. Для того что бы точно выяснить причину необходим осмотр доктора