Анастасія | 2018-06-22 15:17:13

Молочниця

Доброго дня. Мучить молочниця. Постійно повертається, при чому до мого партнера також. Симптоми проявляються одночасно. В мене зуд, пекучість, а в нього рибний запах, зуд і в перші дні маленькі червоні прищики на головці. Здавала аналіз на фемофлор лише я, аналіз виявив кандіду. Ми пролікувалися, потім через місяць знову все заново. Тиждень назад знову здавала аналіз я, але аналіз виявився чистим..але через два дні після здачі цього ж аналізу у нас обох знову з'явилися ці неприємні симптоми. Хочемо дуже дитинку)мені 22 а йому 24, 4 роки разом, 3 роки з яких статевий акт був лише з презервативом. Відколи статевий акт став відкритим почалися ці проблеми. З початку коли не коли в мене зуділо, а в нього лише був присутній рибний запах..тоді ми пропивали флуконазол і все проходило й довго не турбувало. А зараз турбує кожного місяця..і так вже з пів року.пропивали різні схеми..нічого на довго не виліковує. Чи може це все бути причиною того, що ми ще "притираємося" один до одного..чи все таки є якась інфекція?і чи достатньо того що фемофлор здала одна я, а він не здавав нічого?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Жіночий організм більш схильний до розвитку хронічної дріжджовий інфекції, оскільки у дівчат частіше трапляються гормональні перебудови, а піхву є орган з багатошарового епітелію і складок, що може ускладнювати процес лікування. Ще однією причиною вкорінення молочниці може служити погана термічна обробка нижньої білизни, яка була використана в період хвороби. Бластоспори при молочниці легко переносять високі температури і висушування, тому можуть тривалий час жити в волокнах одягу, що загрожує Перезараження при контакті з шкірними покривами і слизовими.Важливо розуміти, що лікування хронічного кандидозу тривалий процес, що вимагає індивідуального підходу до кожної жінки, а так само і її партнеру, оскільки лікування проводять одночасно обом