Настя | 2018-06-25 15:37:28

Вагітність

Доброго дня! У мене 4 дні була затримка, потім пішли критичні, але не такі рясні як завжди! Вони вже пройшли, мазались 7 днів, а груди болять ще досі і ниє внизу живота! Зачастились головокружіння! Останній раз статевий контакт був в день овуляції але перерваний! Чи можлива вагітність?!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте полностью исключить факт беременности нельзя. Необходимо обратиться на осмотр к врачу гинекологу.только после осмотра будет точно ясно.