Лена | 2018-06-28 22:07:11
Применение Ярины-плюс
Добрый вечер.
Помогите,пжста,разобраться в правильном применении ОК Ярина-плюс .
В упаковке 21 таблетка с гормонами и 7 пустышек.
Но мне необходимо принимать не 21,а 30 таблеток с гормонами.
Как это делать правильно?В инструкции пишется,что после окончания критических дней необходимо начинать пить Новую упаковку...
Спасибо+!!
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Щоб затримати кровотечу відміни, слід продовжувати приймати таблетки препарату Ярина+ із нової упаковки і не робити перерви у застосуванні препарату. За бажанням термін прийому можна продовжити аж до закінчення таблеток із другої упаковки. При цьому можуть спостерігатися проривна кровотеча або кровомазання. Зазвичай застосування препарату Ярина+ відновлюють після 7-денної перерви у прийомі таблеток.
Щоб змістити час настання кровотечі відміни на інший день тижня, рекомендується скоротити перерву в прийомі таблеток на стільки днів, на скільки бажано. Слід зазначити, що чим коротшою буде перерва, тим частіше спостерігається відсутність кровотечі відміни та проривна кровотеча або кровомазання протягом прийому таблеток з другої упаковки (як і у разі затримки настання кровотечі відміни).