Соломія | 2018-06-29 13:21:54

Шкіра лиця і догляд

Доброго дня.Мені 21 рік ,а я виглядаю на всі 30 через суху шкіру лиця і утворення на ній таких чорних цяток в ділянці біля носа,але складається враження шо вони глибоко в шкірі.Порадьте будь ласка як мені цього позбутися

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте прежде всего вам необходимо обратится на осмотр к доктору косметологу, в соответствии с вашей кожей он подберет метод очищения лица а так же средства по уходу.