Владислава | 2018-06-30 23:37:28

Эрозия

Здравствуйте.Делали заморозку эрозии (криодеструкция) 1-го июня. Три дня назад начала замечать кровянистые выделения после уже прошедшей менструации (18-22 числа июля) . Нормально ли это или нет?

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Більшість жінок, які пройшли через дану процедуру ерозії шийки матки, скаржаться на те, що їх ще тривалий час турбують виділення. Але в основному це є нормою, так як це звичайна реакція на недавнє роздратування і загоєння рани.Окремо варто сказати , що невеликі виділення червоних крапельок можливі, але значна втрата крові є патологією і вимагає термінового звернення до лікаря.