Татьяна | 2018-07-13 09:00:05
Уреаплазма
Добрий день! Я живу стетевим життям 3 роки і маю тільки одного партнера. Зразу ж після початку життя статевим життям почалися якісь дискомфорти. Спочатку виявився запальний процес, потім ерозія шийки матки, потім уреаплазма. Мій обранець говорить, що також не мав інших статевих контактів. Яка вірогідність того, що уреаплазма у мене з'явилася не від нього???? Дякую!
Ответы врачей 1
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Від 1 до 99%. Це не "венерична" хвороба/інфекція. Нехай здасть аналізи.