Диана | 2018-07-13 16:35:26
Вагітність
Доброго дня,пройшло 13 днів після статевого актку , в мене мають бути місячні ( сьогодні або завтра) але вже 4-ри дня я себе почуваю не дуже добре головний біль та крутиться голова температура 37 ,а також упадок сили ,а до їжі мене майже не тягне, також тіло дуже змінило температуру ходю все тіло мокре,а також дуже часто ходю до туалету по маленькому, мене цікавить це можуть бути признаки вагітності чи ні?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго вечора. Якщо у вас статевій акт був захищенний то немає причин для хвилювання. Перераховані вами симптоми можуть бути і при вагітності і просто при поганому самопочутті. Краще звернутись до лікаря на огляд, і тоді буде зрозуміло причину такого стану.