Мар'яна | 2018-07-13 16:48:56
Вроджений вивих кульшового суглоба
Дитина має вроджений вивих лівого кульшового суглоба,лікування іде вже 6місяців,виявили різному 1.1міс,була витяжка 3 тижні,потім закрите вравлення,2міс.гіпс,а тепер вже 4міс в апараті Гнівковського,недавно зробили знімок,чи можливо скинути вам знімки щоб ви подивилися чи є якись результат чи наростає головка ,як розвивається,і чи є покращення,бо дуже переживаю що головка як була така і залишилася на знімку
Ответы врачей 1
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, необходимо разместить фото вашей проблемы на любом другом портале, написать новый вопрос в который вставить ссылки на фото. Тогда у нас будет возможность визуально увидеть проблему и помочь вам.