Уляна | 2018-08-16 16:30:34
Вагітність
Добрий день!Мені 28 р!1 липня в мене був перший день останньої менструації!6 липня відбувся статевий акт,при якому я завагітніла!Зараз затримка 15 днів,усі тести позитивні,а УЗД не виявило вагітності,є багато слизової,але плода нігде не видно!Чи можу я бути вагітна і чому так довго не показує УЗД вагітність!Дякую!
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, на какой день цикла либо задержки вы делали УЗД? Сдавали ли вы анализ крови на определение уровня ХГЧ?