Катерина | 2018-08-17 23:38:57
Біль і невеличка напухлість пятки
Доброго дня! Зовсім нещодавно (близько двох тижнів) , почала тривожити біль лівої п'ятки. Така в більшості ниюча біль. Спостерігалась спочатку просто, потім при ходьбі, було таке, що геть ступити не могла на ногу. В інтернеті начиталась всілякого , артрити, запалення і т.п. Дуже тривожусь за своє здоров'я. Адже я постійно в русі. Раніше багато років займалась легкою атлетикою(бігом) і зараз навчаюсь, фізкультура, таке все, мушу займатись, бігати. Ходжу в бєрцах, марширую. І взагалі моя хода-це по суті ,я ступаю завжди на пятку. Скажіть, будь ласка, що робити, до якого лікаря треба звертатись? Дуже хвилююсь за своє здоров'я!! Дякую!
Ответы врачей 2
Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75
Добрий ранок! Треба звернутися до ортопеда.
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте необходим осмотр и возможно дополнительные методы исследования для установления причины боли. Консультация таких специалистов как ортопед-травматолог, невролог.