Ірина | 2018-09-01 11:07:44

Затримка місячних

Доброго дня приблизно 2 місяці назад в нас був перший секс (незахищений) після того в мене була затримка на 10 днів перед тим днів 8 ми робили тест дав одну смужку потім пройшли місячні дуже сильно болів живіт перших два дні після закінчення ми з хлопцем зробили ще раз тест на 35 день і він також дав одну смужку зараз в мене знов затримка вже тиждень мені 16 з чим це може бути пов'язане?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, если полностью исключен факт беременности. Значит это гормональный сбой, на фоне выброса гормонов из-за первых ПА.